Apie mus

UAB „Ręstinis būstas“ veiklą vykdo nuo 2001m. ir specializuojasi rankų darbo rąstinių namų statyboje. Rankų darbo rąstų apdirbimo privalumas yra tai, kad net po apdirbimo jie nepraranda savo natūralumo ir unikalumo.  Įmonė gamina pačius įvairiausius rąstinius namus, pradedant 20 m2 ploto poilsiniais nameliais, baigiant sublokuotais kotedžais iki 400 kv. m.  Tokie namai ne tik patogūs, praktiški, estetiški, bet ir ekologiški.

 

Kiekvienas namas projektuojamas individualiai, klientui pageidaujant visų pirma piešiami ir koreguojami eskizai, o tik po to pradedamas projektavimas.

 

Namai  surenkami  įmonės gamybinėse patalpose, su klientu įsitikinama, ar nėra jokio broko, po to rąstai sužymimi, namas išardomas ir vežamas į statybos vietą. Dirbdami remiamės užsienio kompanijų sukaupta patirtimi, atsižvelgiame į jų standartus. Jau daugiau kaip 10 metų dirbame  Norvegijos rinkoje. Įmonės įkūrėjas šio amato mokėsi Norvegijoje pas garsų meistrą Wiggo Pettersen. Naudojame  tradicines skandinaviškas technologijas, šiuolaikiškus itin tikslius  kampų suleidimo būdus.

 

UAB „Ręstinis būstas“ stato namus orientuodamasis į aukštesnę ir aukštą kokybę, gamyboje  dominuoja rankinis darbas. Įmonės meistrai vadovaujasi istoriniais šaltiniais, atsižvelgia į kiekvieno regiono tautodailės motyvus, o statomi namai išsiskiria individualumu (projektai unikalūs, namai puošiami raižiniais, skulptūrų elementais, kalvystės dirbiniais ir t.t.). Visi namai statomi su kuo didesne pridėtine verte, atrenkama tik pati geriausia (deja, ir brangiausia) mediena.

 

UAB „Ręstinis būstas“ ne tik stato naujus rąstinius namus, bet gali rekonstruoti  senus autentiškus pastatus ir kitus medinius statinius.

NAUJIENLAIŠKIAI

NAUJIENLAIŠKIAI

Visos teisės saugomos @ Webpower.lt 2017