Paslaugos

RĄSTINIAI NAMAI

 

Mediniai rąstiniai namai – tai tokie namai, kurių sienos yra suręstos iš rąstų.

Rąstiniai namai pagal gaminimo būdą skirstomi į 3 tipus:

  • Rankų darbo rąstiniai namai;
  • Mašininio apdirbimo;
  • Klijuotų rastų namai.

Rąstai būna apvalus arba įvairių stačiakampio formų.

UAB „Ręstinis būstas” gamina rankų darbo apipjautų rąstų namus. Bendrovė įgyvendins kiekvieno kliento poreikį, atsižvelgdama į jo norus ir poreikius, suteikdama galimybę užsakovui pačiam dalyvauti statybų procese.

MARINE NAMAI

 

Marine namai – tai namai gyvenimui ar poilsiui, pastatyti ant jūros kranto ar salose. Šio tipo namams yra skiriamas didelis dėmesys fasado medžiagoms ir jų sandarumui, dėl vyraujancių vėjų ir drėgmes bei sūraus vandens.  Mūsų įmonė klientams visada siūlo fasado apkalimą iš maumedžio medienos. Ši medienos rūsis pasižymi ilgaamžiškumu, o jei šią medieną specialiomis priemonėmis pasendinam, tai ji atrodo labai moderniai.

Taip pat reikia žinoti, kad mediniai langai nėra tinkami šio tipo namams, mes visada siūlome klientams aliuminio profilio langus arba medinius kaustytus iš lauko aliuminiu. Daugiau mūsų darbų pamatysite galerijoje Marine projektai.

STAF LAFT NAMAI

 

„Stavlaft” –  medinių namų rūšis, kurios struktūra yra rąstinio ir karkasinio namo derinys. Pirmame aukšte sienos kampai pagaminti iš masyvių, ranka tašytų kolonų, įterpiant karkasines sienas tarp jų ir viršutinė namo dalis yra pastatyta kaip tradicinis rąstinis namas. „Stavlaft“ namas suteikia klientui daugiau galimybių apdirbant vidaus apdailą, lyginant su rąstiniu namu. „Stavlaft“ tipo name, viršutiniame aukšte sienos bus rąstinės, tačiau viso pirmo aukšto apdailai gali būti panaudotos skirtingų tipų dailylentės, gipso – kartono plokštės.

Laisvė kūrybai

Statant “Stavlaft” tipo namą lengva sukurti unikalų stilių ir dizainą. Kolonos, lauko dailylentės, vėjalentės ir daug kitų detalių galite sukurti patys arba pasirinkti – taip galėsite dalyvauti kūrybos procese nuo pat pradžios. Pasitelkiant vaizduotę, nuotraukas arba profesionalaus architekto pagalbą, galėsite sukurti tikrai unikalų pastatą.

MAŽOJI ARCHITEKTŪRA

 

Mažoji architektūra sukuria sklypui išskirtinumą. Mūsų įmonė gamina mažas pirteles, pavėsines, pavilijonus. Taip pat galime pasiūlyti išskirtinius lauko baldus, malkines.

INTERJERAI

 

Rąstinio namo ar Stav laft namo pranašumas slypi natūralios medienos, esančios interjere, unikalume, prigimtiniame jaukume ir šiltume. Vidinės namo apdailos klausimas sprendžiamas, kartu su jo statyba, nes šioje architektūroje eina išgauti daugiau įdomesnių interjero detaliu panaudojant medines nešančias konstrukcijas Pvz kolonos, stogo ilginiai ir t.t Rąstai dažnai naudojami tiek vidaus, tiek išorės apdailai, tad rąstiniam namui iš esmės nereikalinga papildoma apdaila jiems slėpti. Mūsų klientams mes siūlome natūralias, draugiškas aplinkai medžiagas: akmenį, stiklą, metalą. Taip pat yra labai svarbu medinio namo dažymas iš vidaus, mūsų įmonė naudoja specialias dažyvės medžiui, kurias perkame Norvegijoje. Daugiau apie mūsų interjerus galite pamatyti galerijoje paspaudus mygtuką „Žiūrėti daugiau”

KARKASINIAI/SKYDINIAI NAMAI

 

Karkasiniai namai yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie nenori daug masyvių elementų ar kokio nors specialaus dizaino fasado. Tokio tipo namui, lengva parinkti vidaus ir lauko apdailos medžiagas, norint pasiekti pageidaujamą interjero ir eksterjero išvaizdą. Galima naudoti medieną, akmenį, gipsą ir kitas apdailos medžiagas. Taip pat karkasinio tipo namus renkasi tie klientai , kuriems yra svarbi kaina, nes karkasinius namus gaminti yra lengviau ir greičiau nei rąstinius ar „stavlaft“ tipo namus.

NAUJIENLAIŠKIAI

NAUJIENLAIŠKIAI

Visos teisės saugomos @ Webpower.lt 2017